Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Vážení zákazníci,

vítame Vás na stránke www.zeleziarstvo-kosice.com, kde spoznáte komplexný sortiment produktov ponúkaných prostredníctvom nášho e-shopu, resp. osobným predajom a odberom v predajni v Košiciach.

Spoločnosť AES Košice s.r.o. je maloobchodná predajňa, ktorá vstúpila na trh v roku 2015 s cieľom uspokojiť zákazníka širokou škálou ponuky sortimentu.

Naša spoločnosť predáva železiarenský a spojovací materiál, stavebné náradie, murárske náradiezáhradné náradiehutný materiál stavebnú chémiu.

O zákazníkov sa starajú zamestnanci, ktorí zabezpečujú predaj a distribúciu tovaru, poradenstvo, cenové kalkulácie a rozvoz tovaru pomocou firemného vozového parku a technického vybavenia, ako aj prostredníctvom kuriérskych spoločností. Pripravujeme cenové zvýhodnenia tovaru, o ktorých sa dozviete aj pri prehliadaní našej stránky.

Ako mladá dravá spoločnosť máme ambíciu zabezpečiť všetky vaše potreby, a stať sa pevnou súčasťou vášho života. Náš web je pravidelne aktualizovaný s cieľom poskytnúť vám presné informácie a aktuálnych cenách a skladových zásobách, so zameraním na kvalitný servis pre zákazníka a minimalizáciu chýb pri plnení vašich prianí.

Veríme, že už čoskoro budete o nás vedieť ako o spoločnosti, ktorá je spoľahlivá a poskytuje širokú škálu produktov práve vami požadovaných, pretože náš personál má tie najvyššie ciele.

Verím, že Vás naša ponuka osloví a tešíme sa na spoluprácu.

Ceny tovarov sú uvedené vrátane DPH a platia len pre internetový obchod www.zeleziarstvo-kosice.com

Fakturačné údaje

AES Košice s.r.o.
Táborská 36
040 01
Košice

IČO: 48009181
IČ DPH: SK2024176715

Zapísaný v obchodnom registri Okresného súdu Košice I. dňa 15.1.2015, Oddiel: Sro, Vložka č. 36740/V

Menu

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.