Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Vážení zákazníci,

vítame Vás na stránke www.zeleziarstvo-kosice.com, kde spoznáte komplexný sortiment produktov ponúkaných prostredníctvom nášho e-shopu, resp. osobným predajom a odberom v predajni v Košiciach.

Spoločnosť AES Košice s.r.o. je maloobchodná predajňa, ktorá vstúpila na trh v roku 2015 s cieľom uspokojiť zákazníka širokou škálou ponuky sortimentu.

Naša spoločnosť predáva železiarenský a spojovací materiál, stavebné náradie, murárske náradiezáhradné náradiehutný materiál stavebnú chémiu.

O zákazníkov sa starajú zamestnanci, ktorí zabezpečujú predaj a distribúciu tovaru, poradenstvo, cenové kalkulácie a rozvoz tovaru pomocou firemného vozového parku a technického vybavenia, ako aj prostredníctvom kuriérskych spoločností. Pripravujeme cenové zvýhodnenia tovaru, o ktorých sa dozviete aj pri prehliadaní našej stránky.

Ako mladá dravá spoločnosť máme ambíciu zabezpečiť všetky vaše potreby, a stať sa pevnou súčasťou vášho života. Náš web je pravidelne aktualizovaný s cieľom poskytnúť vám presné informácie a aktuálnych cenách a skladových zásobách, so zameraním na kvalitný servis pre zákazníka a minimalizáciu chýb pri plnení vašich prianí.

Veríme, že už čoskoro budete o nás vedieť ako o spoločnosti, ktorá je spoľahlivá a poskytuje širokú škálu produktov práve vami požadovaných, pretože náš personál má tie najvyššie ciele.

Verím, že Vás naša ponuka osloví a tešíme sa na spoluprácu.

Ceny tovarov sú uvedené vrátane DPH a platia len pre internetový obchod www.zeleziarstvo-kosice.com

Fakturačné údaje

AES Košice s.r.o.
Táborská 36
040 01
Košice

IČO: 48009181
IČ DPH: SK2024176715

Zapísaný v obchodnom registri Okresného súdu Košice I. dňa 15.1.2015, Oddiel: Sro, Vložka č. 36740/V

Menu

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.